فرمانداری بندرترکمن
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > فرماندار شهرستان ترکمن طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار شهرستان / اخبار ویژه / تابلو اعلانات > فرماندار شهرستان ترکمن طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت

فرماندار شهرستان ترکمن طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت


30 آبان 1396. نويسنده: بندرترکمن

فرماندار شهرستان ترکمن طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت

عبدالحکیم فیروزی فرماندار شهرستان طی پیامی هفته بسیج را به تمامی بسیجیان بویژه بسیجیان شهرستان ترکمن تبریک گفت.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ متن پیام در ادامه آمده است:
"بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند. امام خمینی (ره)
بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد.
بی تردید شکل گیری بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی در آذرماه سال ۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی بود که سرآغاز تولد ارتشی ۲۰ میلیونی در آذر ماه سال ۱۳۵۸ بود که دوران بلوغ خود را در سال‌های دفاع مقدس پشت سرگذراند تا شور انقلابی، ساده زیستی، صفا، صمیمیت، ایثار، گذشت و ایمان سرشار و تقوای الهی را در قالب بسیج بازتعریف کند و آن را به یک خواست عمومی در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب درکنار مردم تبدیل کند.
اینجانب با گرامی داشت هفته بسیج و تبریک به رهبر فرزانه انقلاب، ریاست محترم جمهوری و همه عزیزان بسیجی بویژه فرمانده محترم و بسیجیان شهرستان ترکمن، که در تمامی صحنه های انقلاب حضور حماسی و دلاورمردانه شان کاملا ملموس و محسوس بوده است، امیدوارم در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال تؤام با تلاش و مساعی همگان گام بلند توسعه و پیشرفت ایران عزیز برداشته شود.
عبدالحکیم فیروزی-فرماندار شهرستان ترکمن"
 


 


بازگشت