فرمانداری بندرترکمن
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > پیام تبریک فرماندار ترکمن به مناسبت ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار شهرستان / اخبار ویژه / گالری تصاویر / تابلو اعلانات > پیام تبریک فرماندار ترکمن به مناسبت ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی

پیام تبریک فرماندار ترکمن به مناسبت ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی


12 فروردین 1397. نويسنده: بندرترکمن

پیام تبریک فرماندار  ترکمن به مناسبت ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی

  الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن با صدور پیامی ۱۲ فروردین؛ روز جمهوری اسلامی را به عموم ملت ایران خصوصا مردم شریف و انقلابی شهرستان ترکمن  تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ متن پیام به شرح زیر می باشد:
"بسمه تعالی
نهال انقلاب اسلامی که با خون بهترین فرزندان رشید ایران رشد کرده بود سرانجام در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به ثمر نشست و با پیروزی انقلاب اسلامی، زمینه اولین همه پرسی تاریخ ایران زمین جهت تعیین نوع حکومت در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ فراهم شد و نور اسلام عزیز را دگر باره نه تنها در ایران اسلامی بلکه در سراسر جهان به منصه ظهور و عمل رساند.
"روز جمهوری اسلامی ایران» در واقع تاییدی بر تمامی آرمان های زیبای انقلاب و «نه» محکمی به تمامی بدخواهان، حسودان و تنگ نظران بود و ملت در این روز سند آزادي و استقلال خود را با استقامتي خستگي‌ناپذير و به بركت خون شهيدان و مجاهدان امضا نمودند.
اینجانب، با تبریک این عید و یوم الله بزرگ به عموم ملت شجاع و همیشه در صحنه ایران و به خصوص مردم شریف شهرستان ترکمن، موفقیت همگان را در راستای آرمان های بلند امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
الیاس هیوه چی
فرماندار شهرستان ترکمن"


بازگشت