فرمانداری بندرترکمن
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > پیام تبریک فرماندار ترکمن به مناسبت هفته بسیج
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار بخشداری ها / اخبار شهرستان / اخبار ویژه > پیام تبریک فرماندار ترکمن به مناسبت هفته بسیج

پیام تبریک فرماندار ترکمن به مناسبت هفته بسیج


1 آذر 1397. نويسنده: بندرترکمن

پیام تبریک فرماندار ترکمن به مناسبت هفته بسیج

 الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ در این پیام آمده است:
"بسمه تعالی
امروز بسیج تنها یک تشکل منسجم و سازمان‌یافته نظامی و دفاعی نیست بلکه بسیج یک تجمع انقلابی خالصانه و سرشار از ایمان و اراده و فرهنگ ایثار و شهادت است که می‌تواند جامعه را بیش از گذشته به سمت ارزش‌های متعالی اسلام ناب محمدی (ص) رهنمون سازد.
هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و بیعتی دوباره با سلف صالح آن عزیز سفر کرده، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است او که ما را گفت: تا هنگامی که بسیج است هیچ تهدیدی متوجه نظام اسلامی نخواهد شد و این موضوع یک رکن اساسی است.
وظیفه ماست در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده، همچون یک بسیجی فداکار در جهت رشد و اعتلای انقلاب اسلامی گام‌های جدی و عملی برداریم و با تقویت روحیه و گسترش اخلاق؛ فرهنگ بسیجی را در جامعه تقویت کنیم.
اینجانب هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را  به خواهران و برادران بسیجی شهرستان ترکمن تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق روزافزون همه عزیزان را درراه تحقق اهداف انقلاب اسلامی، در چهلمین سال پیروزی انقلاب که نشان از رشد و بلوغ آن دارد، تحت رهنمود‌های فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت ا... العظمی خامنه‌ای از ایزد متعال خواستارم.
الیاس هیوه چی
فرماندار شهرستان ترکمن"
 
 
 


بازگشت