فرمانداری بندرترکمن
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > تقدیر فرماندار شهرستان ترکمن از حضور حماسی و پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار شهرستان / اخبار ویژه > تقدیر فرماندار شهرستان ترکمن از حضور حماسی و پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تقدیر فرماندار شهرستان ترکمن از حضور حماسی و پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن


22 بهمن 1397. نويسنده: بندرترکمن

تقدیر فرماندار شهرستان ترکمن از حضور حماسی و پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

 الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان ترکمن در پیامی از مردم شریف و نجیب این شهرستان برای حضور پرشکوه و کم نظیر در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن ۱۳۹۷ قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
 راهپیمایی حماسی و با شکوه ۲۲ بهمن تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزش‌ها و آرمان‌های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی امام راحل و رهبری معظم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و حمایت از نظام است.
سلام بر شهیدان و امام شهیدان و درود بر فجر آفرینان و شکر و سپاس خداوند قادر متعال را که در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی امت شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان ترکمن حماسه ای پرشورتر از قبل خلق کرده و با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن ماه، برگ زرین دیگری بر تاریخ پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و این شهرستان افزودند.
اینجانب به نمایندگی از طرف دولت تدبیر و امید لازم می‌دانم از حضور یکپارچه مردم از پیر و جوان، زن و مرد  برای خلق صحنه های پر شکوهی که شاهد آن بودیم مراتب تقدیر و تشکر را داشته باشم و از درگاه خداوند منان اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.
راهپیمایی امروز شما مردم غیور و شهید پرور ترکمن برگ زرین دیگری در تاریخ پرفروغ و افتخار مردم بزرگ شهرستان را ثبت کرد و جواب کوبنده ای به دشمنان و استکبار جهانی است.
والسلام علیکم ورحمة الله وبرکاته
الیاس هیوه چی _ فرماندار شهرستان ترکمن


بازگشت