فرمانداری بندرترکمن
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > نشست فرماندار شهرستان ترکمن با رئیس هیئت مدیره شرکت هیربدان
صفحه نخست > اخبار ادارات / اخبار فرمانداری / اخبار شهرستان / اخبار ویژه / گالری تصاویر > نشست فرماندار شهرستان ترکمن با رئیس هیئت مدیره شرکت هیربدان

نشست فرماندار شهرستان ترکمن با رئیس هیئت مدیره شرکت هیربدان


15 اسفند 1399. نويسنده: بندرترکمن

 با هدف سرمایه گذاری از سوی شرکت هیربدان در شهرستان ترکمن، روز جمعه ۱۵ اسفند نشستی با حضور شیرنگی فرماندار و مصوری رئیس هیئت مدیره شرکت مذکور در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ سیدصادق شیرنگی فرماندار ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان از جمله مرکز نوآوری و شکوفایی استعدادهای درخشان، صنایع دستی ترکمن، گردشگری، آبزی پروری و پرورش ماهی در قفس و همچنین بوم گردی را تشریح و معرفی کرد.
وی در ادامه اظهار کرد: در صورت یک اراده جدی برای سرمایه گذاری در هر یک از بخش های فوق در راستای توسعه شهرستان آماده همکاری با سرمایه گذار هستیم.
فرماندار شهرستان با توجه به مشکل کم آبی در شهرستان و نوع فعالیت شرکت فوق گفت: احداث آب شیرین کن و سرمایه گذاری در این زمینه یکی از نیازهای اساسی آینده مردم است یک فرصت بسیار مناسب است.
در پایان مقرر شد سرمایه گذار نسبت به ارائه طرح به فرمانداری جهت پیگیری از مراجع مربوطه اقدام تا در صورت فراهم شدن شرایط مقدمات سرمایه گذاری آغاز شود.

 


بازگشت