فرمانداری بندرترکمن
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > جلسه هماهنگی مشارکت اصناف در اجرای طرح کمکهای مومنانه در شهرستان ترکمن برگزار شد
صفحه نخست > اخبار ادارات / اخبار فرمانداری / اخبار بخشداری ها / اخبار شهرستان / اخبار ویژه / گالری تصاویر > جلسه هماهنگی مشارکت اصناف در اجرای طرح کمکهای مومنانه در شهرستان ترکمن برگزار شد

جلسه هماهنگی مشارکت اصناف در اجرای طرح کمکهای مومنانه در شهرستان ترکمن برگزار شد


17 اسفند 1399. نويسنده: بندرترکمن

با توجه به فرا رسیدن ایام عید نوروز و نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، جلسه هماهنگی مشارکت اصناف در اجرای طرح همدلی و مواسات و کمکهای مومنانه برای اقشار کم بضاعت و آسیب پذیر شهرستان با حضور فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه روز یکشنبه ۱۷ اسفند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن، سیدصادق شیرنگی فرماندار ضمن گرامیداشت ایام و تبریک پیشاپیش نوروز ۱۴۰۰ اظهار کرد: با گذست یکسال از شیوع ویروس کرونا تاکنون سه موج را پشت سر گذاشتیم و علیرغم تولید واکسن توسط کشورهای مختلف و همچنین توسط دانشمندان در داخل کشور، این ویروس جهش یافته و تاثیر واکسن در پیشگیری از آن بطور قطع مشخص نیست لذا رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک و پرهیز برگزاری مراسمات عروسی و عزا و تجمعات همچنان بایستی در دستور کار ما باشد.
وی افزود: در دوران شیوع این بیماری بسیاری از کسب و کارها تعطیل و در نتیجه اقشار زیادی دچار آسیب شدند و مقام معظم رهبری در راستای کمک به این اقشار نیازمند و آسیب پذیر طرح همدلی و مواسات در قالب کمک های مومنانه را مطرح کردند.
شیرنگی تصریح کرد: در شهرستان ما نیز مردم، خیرین و مسئولین به این فرمایش رهبر انقلاب لبیک گفتند و از سال گذشته تاکنون حدود ۱۰هزار بسته معیشتی با هزینه بالغ بر یک میلیارد تومان در بین اقشار نیازمند شهرستان توزیع شد و علاوه بر آن چند هزار پرس غذای گرم نیز تهیه و توزیع شد.
وی با اشاره به فرا رسیدن عید نوروز و پس از آن ماه مبارک رمضان، از اصناف و بازاریان خواست در اجرای این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به انتخابات سال ۱۴۰۰ گفت: ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر از ۲۰ اسفندجاری آغاز و به مدت ۷روز ادامه خواهد داشت و ثبت نام دواطلبین انتخابات شوراهای اسلامی روستاها نیز از ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ آغاز و به مدت ۷روز ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 


 


بازگشت